Systemy wentylacyjne

Nasze systemy wentylacyjne potrafią korzystnie wpłynąć na samopoczucie i zdrowie przebywających w pomieszczeniu, jak również znacznie podwyższyć standard ich życia. Usunięte zostają szkodliwe związki takie jak dym tytoniowy, nadmiar dwutlenku węgla, para wodna, a więc wpływa to również na stan mebli, ścian i konstrukcji budowli. Jest to wentylacja grawitacyjna. Produkujemy wszelkie elementy systemu wentylacyjnego, które odpowiednio zamontowane zapobiegają problemom z wentylacją: kanały i kształtki wentylacyjne okrągłe (rury wentylacyjne, trójniki, redukcje segmentowe, kolana segmentowe, złączki, mufy, króćce, zaślepki) oraz prostokątne, kominy wentylacyjne i przejścia dachowe okrągłe i prostokątne (deflektory wentylacyjne, nasady kominowe) oaz profile i narożniki kanałów. Nasze systemy wentylacyjne są najwyższej jakości, są odporne na warunki pogodowo-klimatyczne, na promieniowane słoneczne oraz na mróz i ogień. Nadają się do każdego pomieszczenia w budynkach mieszkalnych jak i w biurowych.


Kanały i kształtki wentylacyjne okrągłe

Produkujemy kanały i kształtki wentylacyjne (rury wentylacyjne, trójniki, redukcje segmentowe, kolana segmentowe, złączki, mufy, króćce, zaślepki) które służą do budowania systemu wentylacyjnego. Te elementy wentylacji wykonane są z blachy ocynkowanej (możliwa realizacja zamówienia z blach nierdzewnych) i mają przekrój okrągły. Elementy łączymy metodą zgrzewania punktowego lub przez zagniatanie. Produkujemy w zakresie średnic od 80 mm do 1000 mm z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm ; 07 mm ; 1,0 mm. Średnice i wymiary niestandardowe dostępne na zamówienie.


Kanały i kształtki wentylacyjne prostokątne

Produkujemy kominy wentylacyjne i przejścia dachowe, które służą do budowania systemu wentylacyjnego. Te elementy wentylacji wykonane są z blachy ocynkowanej (możliwa realizacja zamówienia z blach nierdzewnych) i mają przekrój prostokątny. Elementy łączymy metodą zgrzewania punktowego lub przez zagniatanie. Produkujemy w zakresie średnic od 80 mm do 1000 mm z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm ; 07 mm ; 1,0 mm. Średnice i wymiary niestandardowe dostępne na zamówienie.


Kominy wentylacyjne i przejścia dachowe

Produkujemy kominy wentylacyjne i przejścia dachowe, deflektory wentylacyjne i nasady kominowe, które służą do budowania systemu wentylacyjnego i do przeprowadzania przez połać dachową instalacji wentylacyjnych i użytkowych. Te elementy wykonane są z blachy ocynkowanej (możliwa realizacja zamówienia z blach nierdzewnych). Elementy łączymy metodą zgrzewania punktowego lub przez zagniatanie. Produkujemy w zakresie średnic od 80 mm do 1000 mm z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm ; 07 mm ; 1,0 mm. Średnice i wymiary niestandardowe dostępne na zamówienie.


Elementy wentylacyjne

Produkujemy elementy wentylacyjne (profile i narożniki kanałów), które służą do budowania systemu wentylacyjnego. Elementy łączeniowe wykonane są z blachy ocynkowanej (możliwa realizacja zamówienia z blach nierdzewnych). Elementy łączymy metodą zgrzewania punktowego lub przez zagniatanie. Produkujemy profile o długości 5 m i narożniki o długości 20 mm, 30 mm. Wymiary niestandardowe dostępne na zamówienie.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas : (076) 85 45 762 lub 503 799 631. Zachęcamy również do skorzystania z poniższego formularza.

Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone 2018. Realizacja: Ad Awards