Systemy rynnowe

Nasze systemy rynnowe zapewniają odpływ wody z dachu budynku, czyli zabezpieczenie przed zalaniem.


Obecnie wróciła tendencja do systemów rynnowych wykonanych z blachy. Takie rozwiązanie jest najodpowiedniejsze dla naszych warunków klimatycznych. Do produkcji systemów rynnowych stosujemy rodzaje blach: blachę ocynkowaną, blachę tytan-cynk, blachę miedzianą. Wybór materiału zależy od klienta. Ponad to nasze systemy rynnowe charakteryzują się bogatą ofertą rozmiarów rynien i rur oraz elementów dodatkowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w produkcji gwarantujemy wysoką jakość, trwałość i wytrzymałość wyrobów oraz estetyczny wygląd.
Wybór systemu rynnowego
Wybierając system rynnowy należy brać pod uwagę walory estetyczne, ale przede wszystkim powierzchnię, pochylenie połaci dachowej ,kształt, styl i formę budynku.
 

System rynnowy ocynkowany


Systemy rynnowe SÓWKA wykonane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm oraz 0,7 mm . Jest to tradycyjny system orynnowania w Polsce stosowany przez dekarzy od wielu lat. Jest to najbardziej popularny i najtańszy system rynnowy. Ich trwałość szacuje się na okres 10- 15 lat.
 

System rynnowy tytanowo- cynkowy


Systemy rynnowe SÓWKA z blachy tytan cynk charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Tytan cynk jest jednym z najbardziej twardych stopów. Tytan cynk to stop cynku, tytanu i miedzi. Żywotność tytan – cynku jest kilkakrotnie większa niż z materiałów ocynkowanych. Jest to stop bardzo wysokiej jakości. Szacowana trwałość elementów systemu rynnowego tytanowo – cynkowego to 30-60 lat.

System rynnowy powlekany


System rynnowe SÓWKA wykonane z najwyższej jakości stali powlekanej, cechuje się wysoką trwałością . Użyto 4 warstwy ochronne , które zabezpieczają rynny przed czynnikami atmosferycznymi. Blacha grubości 0,55 mm, dwustronnie cynkowana, pasowana oraz pokryta ochronną i elastyczną powłoką organiczną. Jej trwałość szacuje się około 25 lat.

System rynnowy miedziany


Systemy rynnowe SÓWKA z miedźi – najszlachetniejsza, najwyższej jakości oraz trwałości stosowana do produkcji systemów rynnowych. Materiał ten cieszy się najdłuższą tradycją stosowania do odbioru wody z dachu. Obecnie bardzo ceniona przez klientów, ze względu na dużą żywotność. Nie ma konieczności odnawiania powłoki ochronnej, ponieważ tworzy się naturalna, samo odnawialna warstwa chroniąca – patyna. Szacowana trwałość elementów systemu rynnowego miedzianego to nawet 200 lat.
 

System rynnowy malowany


Systemy rynnowe SÓWKA ze stali ocynkowanej malowanej fabrycznie lakierami termoutwardzalnymi zapewnia rynnom trwałość nawet do 25 lat. Dużą zaletą tego rodzaju rynien jest bogata kolorystyka. Blacha o grubości 0,55 mm
 

System rynnowy drewnopodobny


NOWOŚĆ na Polskim rynku.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas : (076) 85 45 762 lub 503 799 631. Zachęcamy również do skorzystania z poniższego formularza.

Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone 2018. Realizacja: Ad Awards